Objevujte krásy Plzně a ubytujte se v poklidném hotelu

Objevujte krásy Plzně a ubytujte se v poklidném hotelu

Nejen dálky a exotika, ale i krásy našich luhů a hájů. Historická města, jako jsou třeba Boskovice, Brno nebo Ústí nad Labem, nabízí klidně i několik celodenních výletů, spojených s architektonickými skvosty nebo dobrou kuchyní místních restaurací. Nejinak je tomu samozřejmě i v Plzni, která má za sebou už tisíc let historie a patří mezi největší česká města. Nakonec, žije zde na 170 tisíc obyvatel a před třemi lety byla Plzeň vyhlášena Evropskou metropolí kultury. Je snad ještě nějaké lepší doporučení k návštěvě?

Plzeň, to jistě není jen zdejší slavný pivovar, který proslavilo už několik generací skvělého zrzavého moku, ale také proslulá katedrála svatého Bartoloměje nebo Tyršův most. Zajímavá je i zdejší budova radnice, ale také v pořadí druhá z největších evropských synagog. Podobně jako třeba v Jihlavě nebo Táboře, i zde najdeme historické podzemí. Takřka osmnáct kilometrů podzemních chodeb dělá z tohoto západočeského labyrintu jeden z nejdelších svého druhu ve středoevropském prostoru. Když se prohlídka těchto vzácných míst spojí s pobytem v hotelu Plzeň, máte na dosah ideální dovolenou v tuzemsku.

Naprostý klid k chvilkám pohody a relaxace, ale také jen pár kilometrů od historického jádra města. Hotel Pilsen splní oba dva předpoklady, přináší také hlídané parkoviště nebo recepci, která je v provozu i během nočních hodin. Samozřejmostí je pak i možnost využití letní terasy ke slunění a odpočinku během dovolené.

Hotel v Plzni nabízí zázemí v salonku až pro osmdesát hostů, směnárnu nebo možnost pořádání firemních večírků, zkrátka pestré doplňkové služby, které potěší každého z hostů. Připraveny jsou jednolůžkové pokoje pro účely služební cesty nebo single cestovatelů, ale samozřejmě také až čtyřlůžková varianta pro rodiny s dětmi. K dispozici je také apartmán, v hotelu Pilsen najde zázemí i pejsek cestující společně s vámi. Dáte si snídani? Připravena je varianta jak kontinentální snídaně, tak i bufetu pro skupiny, takže si nechte chutnat! Tříhvězdičkový Hotel York najdete pět kilometrů od centra Plzně v Prvomájové ulici (Plzeň – Křimice).

12.9.2018