Vodní ráj pod Vysokými Tatrami aneb Aquacity Poprad

Vodní ráj pod Vysokými Tatrami aneb Aquacity Poprad

Dovolená se dá trávit všelijak, ale ne všichni dávají přednost přeplněným středomořským plážím nebo romantice dalekého severu. Vždyť i pěkných pár dní v prostředí takřka domácím nabije energií, oživí partnerský vztah a potěší i děti. Pokud se cítíte ve vodě jako doma, aquapark propojený s wellness centrem na ploše 1600 metrů čtverečních slibuje zajímavé zážitky. Zkrátka – nudit se tady rozhodně nebudete!

Ideální příležitost pro dovolenou rodin s dětmi

Více než tři stovky vodních atrakcí, třináct prostorných bazénů a třeba i dětské koutky s pečlivým celodenním dozorem. To vše v jednom balení v rámci AquaCity Poprad, největšího wellness na Slovensku. Zažili jste už někdy unikátní 3D Laser show? Tak právě zde se nabízí jedna z takových příležitostí. Nabízí se třeba i léčba pomocí termální vody nebo kryoterapie, takže můžete udělat i něco pro své zdraví. Termální vodou rozhodně potěšíte srdce, svaly i nervy a také nastartujete metabolismus. A mimochodem, AquaCity je ekologickým resortem se vším všudy, což má podložené i řadou ocenění. Skoro nulové emise potěší všechny, kteří aktivně dbají o životní prostředí.

Wellness pobyty, při kterých si odpočinete od každodenního shonu – ty přijdou jistě vhod nejen v letních měsících, odpočívat se totiž může celoročně. Pobytový balíček ve tří nebo čtyřhvězdičkovém hotelu je skutečným balzámem na duši, který potěší i ty nejnáročnější. Celodenní rozmazlování různými procedurami, chvilka v bazénu a večer strávený u baru, co víc si ještě přát?

Láska prochází žaludkem – to platí i zde

Abyste si pobyt dokonale zamilovali, musíte v cílové destinaci ochutnat něco z místní kuchyně. V AquaCity v Popradu budete mít na výběr hned z několika různých restaurací, nechybí ani mezinárodní speciality, takže po této stránce bude vše také na jedničku. Za celým tímto projektem stojí Jan Telenský, hoteliér, farmář a filantrop, který se věnuje i mnoha dalším podnikatelským aktivitám. V AquaCity Poprad dokonce pobýval na soustředění jeden z juniorských týmů fotbalového Manchesteru United.

24.6.2019