Svatba na jižní Moravě

Svatba na jižní Moravě

K nejpopulárnějším turistickým regionům v České republice patří jižní Morava. Zvláště v létě je tento region oblíbený pro aktivní rodinné dovolené, protože zde najdete řadu zajímavých památek, nádhernou přírodu a terén jako stvořený pro pohodovou cyklistiku. Milovníci poctivé domácí kuchyně můžou ochutnat speciality v rodinné restauraci Pálava v Ivani. Nemusíte zde ovšem trávit jen dovolenou. Chcete říci ano svému životním partnerovi a nechcete mít obyčejný obřad na městské radnici? Populární je samozřejmě Mauricius nebo Las Vegas, ale co tak svatba na jižní Moravě? Pokud vás tato možnost zaujala, tak máme pro vás tip na výjimečné místo, které je skoro synonymem pro slovní spojení „svatba jižní Morava“.

Vinařský dvůr na faře v Ivani je úžasné místo s přívětivou atmosférou, kde si své ano řeknete v krásném prostředí barokní fary, obklopeni nekonečnými moravskými vinicemi. S organizací svateb zde mají bohaté zkušenosti, individuální přístup je samozřejmostí a služba svatební manažerky vás zbaví organizačních starostí. Samotný obřad se může uskutečnit uprostřed vinic s úžasným výhledem na Pálavu nebo na farské zahradě. Obřad je možné také zajistit i v kostele sv. Bartoloměje a tato chráněná kulturní památka se dá využít i pro necírkevní obřad.

Co dalšího vám může Vinařský dvůr na faře v Ivani nabídnout? Samozřejmě svatební menu sestavené na míru v Pálava restauraciDegustaci nejlepších vín tohoto vinařství a ubytování. Svatební hostina může probíhat na zahrádce barokní fary, ale je možné také vyžít zrekonstruovaný, dvě stě let starý vinný sklep. Pro novomanžele bude připraven speciální svatební pokoj. Pokud je vaším snem netradiční místo pro sňatek, věříme, že svatba na jižní Moravě může být to pravé.

Vinařský dvůr na faře v Ivani není samozřejmě jen pro novomanžele. Místo ocení všichni milovníci vína a můžete zajet jen na víkend nebo rodinnou dovolenou. Vinařský dvůr na faře v Ivani se specializuje také na firemní akce.

14.7.2019