Kurzy angličtiny se hodí při hledání zaměstnání i na cestách

Intenzivní kurzy angličtiny

Rádi objevujete cizí země, nebo byste si rádi našli novou práci, která bude lépe placená. Možná máte také chuť přečíst si nějaká zajímavá anglická díla v originále a lépe potom pochopit jejich kontext. Zkrátka, rozšířit si obzory, poznat nové kraje, to vše v jedné pestré mozaice. Intenzivní kurz angličtiny je postaven na zajímavém programu, který upoutá pozornost a soustředěnost studentů. Suchopárné učebnice nemají smysl, naopak – týdenní kurzy angličtiny využívají moderních vědeckých postupů, díky kterým se dá jazyk naučit příjemnou formou. Studenti dělají rychlejší pokroky než při docházení do klasické jazykové školy.

Slyšeli jste už někdy o Metodě zrychleného učení?

Intenzivní kurzy angličtiny jsou postavené na novátorské Metodě zrychleného učení, kde jsou využity moderní neurovědní poznatky. Metoda zrychleného učení dokáže zkombinovat relaxační a sugestopedické postupy, díky nimž bude studium anglického jazyka opravdu bavit. A pokud studenta něco skutečně zaujme, nebude chtít od látky ani odtrhnout oči, protože nevnímá učení jako další porci každodenní námahy. Zapojit se totiž musí všechny smysly, ke klidu a relaxaci během studia pomohou sluchátka, díky nimž nebude studenty nic rušit. Angličtina je sice jazykem, který se učí relativně snadněji než jiné, snad i proto, že je u nás i díky médiím skoro doma, ale přesto – bez klidu a optimální pohody by šlo učení trochu obtížněji.

V čem spočívá sugestopedická angličtina, jak dlouho celý kurz trvá? Čtyři dny, v nichž se zkombinuje učení a odpočinek ve wellness resortu a poté třítýdenní výuka probíhající po telefonu, kterou si můžete užít třeba z obýváku. Neděláte pokroky při běžném kurzu, tedy alespoň ne takové, jaké byste očekávali? Možná právě proto je načase zkusit angličtinu intenzivně, díky níž bude progres vidět v relativně krátkém časovém úseku. Angličtinu pak uplatníte na cestách po Evropě, už jen proto, že jde vlastně o mezinárodní řeč, srozumitelnou snad ve všech regionech. Vždyť stačí jen chtít, že?

4.12.2019