S pronajatým minibusem na daleké cesty

Vyrazit na výlet za poznáním, připravit se na dlouhou služební cestu, mít pohodlí, ať už jedete na jih Evropy nebo někam ještě mnohem dál. Plány mohou být hodně různorodé, jedno však mají určitě společné. Bez spolehlivého partnera na čtyřech kolech se rozhodně neobejdete. A proč si takový vůz nepůjčit? Je to poměrně praktické a rychlé, můžete si vybrat model přesně na míru. Navíc se budete starat jako klient půjčovny vlastně jen o to, aby bylo v nádrži dost paliva. Stačí jen vložit důvěru v opravdové profesionály.

Stovky vozidel jsou připravené vám pomoci

Nové modely, ale také zástupci osvědčené tradice. Škoda, Hyundai, elegantní Mini Cooper, vybírejte i podle toho, jestli dáváte přednost manuální či automatické převodovce, a pochopitelně i podle preferovaného paliva. Pojedete sami, s kolegou ze zaměstnání nebo vezmete na cesty celou rodinu? Stačí nastavit základní požadavky a filtr vám sám nabídne zástupce vozového parku, které připadají v úvahu. Je potom klasický osobní automobil málo? Pokud už teď víte, že obsadíte více míst, je nepochybně namístě přemýšlet o alternativě. Pronájem minibusu je ideální třeba pro skupinu přátel, kteří se chtějí vydat za sluncem a odpočinkem. Užijte si tedy pár dnů strávených v cizině se spolehlivým vozem, se kterým se dostanete kamkoliv. Přitom je zajištěn i potřebný komfort.

Elektronická kniha jízd, pečlivě připravený vůz, ale také naprosto komplexní pojištění, o které se už nemusíte dále starat. Pokud rádi cestujete společně se svými blízkými a těšíte se na společné zážitky, je možná právě tohle vhodná volba. Objednávka vozidla bude velmi snadná, pronájem minibusu vyřešíte během pár minut – online, bez čekání, front a osobních schůzek, kde se řeší jen samé podrobnosti a detaily. Co je třeba v žádosti uvést?

  • Datum a čas půjčení, ale také vrácení. Pamatujte, že dochvilnost dělá vždy dobré přátele.
  • Zvolíte si typ pronájmu – na výběr jsou dvě možnosti. Max. 200 km na den nebo bez limitu.
  • Jak budete platit? Hotově, převodem, kartou? Možností je více, platba je možná i v eurech.
  • V neposlední řadě si pak vyberete, zda potřebujete navíc i GPS, autosedačku či sněhové řetězy.

Přistavení vozu záleží na dohodě

Vyzvednete si vůz v blízkosti pražského metra nebo chcete raději u největšího z českých letišť? Nabízí se i jiné lokality, to vše je vlastně už na domluvě. V neposlední řadě můžete mít vůz přistaven doslova až u domovních dveří. Půjčovna minibusu se umí dobře přizpůsobit přáním a potřebám svých klientů. Nemusíte vůbec řešit českou dálniční známku a připravena je také velmi pohotová asistenční služba, pokud tedy vaše cesta povede napříč zeměmi EU.

Pojištění už je sjednané, a to i havarijní, jak už bylo řečeno, starejte se jen o to, aby byla nádrž vozu plná a nezapomeňte vozit s sebou i palivovou rezervu. Ekonomický pronájem vozu na cesty, jenž současně splní původní představy, může být tedy dohodnut už brzy. Nemáte jasno o modelu auta nebo si chcete ověřit nějakou informaci? Pak zavolejte na nonstop linku a zeptejte se, zkrátka žádné tajnosti!

Jedenáct let na trhu mluví za vše

Půjčujte si auta u zkušených! Autopůjčovna, která je na českém trhu už více než celou jednu dekádu, znamená sázku na osvědčenou jistotu. Opel, BMW, Maserati nebo Mercedes Benz, to vše jsou názvy znějící motoristům více než luxusně, k mání je ale také řada modelů značky Škoda, což je už dlouhá léta dobře zavedená klasika českých silnic. V ceně pronájmu je i další řidič, můžete cestovat kamkoliv, klimatizace je samozřejmostí. Případné pokuty ale budete muset platit sami za sebe, stejně jako zahraniční dálniční známky. Osobní automobil nebo minibus si můžete půjčit na týden, měsíc nebo i dlouhodoběji, to už závisí na konkrétní poptávce a finální dohodě. Vždy totiž lze najít společnou cestu, stačí jediné – zarezervovat si svůj model včas, dostatečně dlouho před naplánovanou cestou.

A kam se vypravit napříč Evropou?

Nabízí se různé destinace, a to nejen v ČR. Minibus přímo láká na trochu vzdálenější cesty, třeba i za hranice EU. Zajímavým tipem může být Lago di Garda, oblíbená destinace na severu Itálie, kam se vydávají každé jaro tisíce Čechů. Pokud naopak nemáte rádi tolik pozornosti, možná byste mohli přemýšlet o krásách Pobaltí. Některé zdejší destinace jsou turistickým ruchem lehce opomenuté a nutno podotknout, že například Kurská kosa, historické centrum Rigy nebo kupříkladu i pověstný Bělověžský prales na samém pomezí Polska, Běloruska a Litvy rozhodně stojí za návštěvu. Možná chcete ochutnat sladkou Francii, podívat se za sluncem Andalusie nebo obdivovat památky antického Říma. Nebo vás zlákala Spréva, protékající malebnou Lužicí? To už je přeci na fantazii cestovatele…

26.5.2021