Zima v Beskydech láká nejen do přírody, ale i na lyže

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vyrazit někam, kde se dá krásně odpočívat a všední starosti zůstanou daleko od nás. Právě proto jezdíme na zimní dovolenou, že? Poznávat krajinu různých evropských zemí je skvělé, ale není důvod, kvůli němuž bychom měli obcházet obloukem naši krásnou domovinu. Pokaždé někam jinam, zkusit něco nového, přichystat si zajímavé zážitky. Zimní prostředí v Beskydech je prostě nezapomenutelné. Ochutnáte tyto hory v době, kdy jsou pokryté sněhovým závojem a přinesou romantiku, která určitě zachutná všem unaveným duším?

Neustále někam chvátáte, život pak uniká mezi prsty. Když si ale vyzkoušíte ubytování v Beskydech, zjistíte, že se dá zvolnit tempo a vychutnávat si ten barvitý svět kolem. Horní Bečva, Velké Karlovice, ale také Rožnov pod Radhoštěm, záleží jen na tom, kam vás zrovna srdce táhne! Naplánujte si krásné chvíle s rodinou či partnerem, vánoční pobyt je tématem, které můžete řešit i delší dobu dopředu. Totéž pak jistě platí pro silvestrovský pobyt, kde si užijete další přelom letopočtu v místě plném odpočinku od každodenní šedivé reality. Psychická vzpruha, která doslova pohladí duši, přesně tak lze brát desítky tipů, mezi nimiž si můžete vybírat. Pochutnat si na dobrém jídle, ale také zažít dosud nepoznané procedury. Solná jeskyně, říká vám to něco? Zimní dovolená v Beskydech je potěšením.

Nedaleko Vsetína bychom našli Velké Karlovice, původem malou vísku, kterou založil rod Žerotínů už před třemi stoletími. Pokud si chcete užít tradiční beskydskou atmosféru, není důvod váhat. Nabízí se totiž právě dovolená ve Velkých Karlovicích, prostředí, kde vše plyne velmi volně a čas je spíše relativním pojmem. Nic, co byste museli stihnout za pár minut, tady rozhodně nečeká. Proč také? Máte dovolenou, stres sem nepatří! Pokud tedy plánujete chvilky v zasněžené krajině, ať už je strávíte sportem nebo jinou formou aktivní relaxace, rezervujte si ubytování na hotel.cz! Hotel ve Velkých Karlovicích vás rád uvítá. Nevšední zážitky se už blíží, stačí jim jen jít naproti!

11.1.2022