Prohlédněte si během letní dovolené Chorvatsko ze všech stran

Rabac (Chorvatsko)

Je to země, která se zapsala Čechům do podvědomí už v devadesátkách! Vždyť kdo někdy nebyl na dovolené v Chorvatsku, jako by snad ani nebyl! S výběrem lokality není důvod spěchat, ale kdo má rezervaci vyřízenou včas, ten už může jen balit kufry a těšit se, když se v kalendáři konečně přiblíží vysněný termín. Pojďme se tedy podívat na Jadran, místo, kde slunce svítí v létě celý den a báječná atmosféra je vysloveně nakažlivá. Odpočinout si od všedního stresu plánují Češi nejenom v Itálii, Španělsku nebo Řecku, ale i právě zde, v zemi s podobným jazykem i kulturou.

Oblázková a písečná pláž v jednom balíčku

Co vás vlastně čeká, když se řekne ubytování v Chorvatsku? Jsou to hlavně pláže, ať už se vydáte na oblázkovou klasiku nebo rovnýma nohama do písku. Prohlédněte si je všechny, často je zdobí prestižní Modrá vlajka, která určuje čistotu vody. Hotely na Istrii si také oblíbíte, protože tento poloostrov nabízí antické památky, ale i spoustu lokalit, které lákají k ničím nerušenému odpočinku. Poreč, Rovinj nebo Pula, to je jen krátká nabídka nejlepších míst pro dovolenou mladých párů i početných rodin.

Vydejte se prozkoumat celou Istrii

Je to kout světa, který byl oblíbený už za antických časů. Římští patricijové si tu dopřávali dovolenou a není divu, vždyť i v dnešní době láká Istrie skutečné labužníky. Máte rádi menší obce a městečka, nechcete se vydat do hustě osídlených oblastí, kde je mohutný turistický zájem během léta vidět už z velké dálky? Možná vás osloví hotely v Rabacu, kde se zájem návštěvníků znásobil s otevřením prvního hotelu v roce 1889 a konstantně rostl po další generace. Vždyť tu byl na rekreaci i sám princ Ferdinand, následník trůnu! Pokud tedy hledáte báječné místo pro svou letní rekreaci, podívejte se na nabídku, kterou tvoří hotely a ubytování na hotely.cz. Osloví vás něco zajímavého? Rozhlédněte se a budete mít velice brzy jasněji o tom, kde trávit další volné dny!

2.8.2022