Zimní dovolená nabízí atraktivní zážitky nejen na Istrii

Všudypřítomný sníh, chladné počasí a minimum slunečního svitu, to je pro milovníky léta nepříjemné téma. Proč se ale nevydat ještě během zimních měsíců na jih Evropy, kde čeká přívětivé chorvatské pobřeží? Vyrazit za teplem, pohodou a poznáváním nových krajin, to jsou lákavé představy po celý rok, nejen během období letních dovolených. Vyberete si pláže nebo architektonické skvosty? Jistě, když budete chtít, dostane se na obojí. Aktivní odpočinek v přátelském prostředí znamená spoustu nových sil. Teď už si jen vybrat svou cílovou destinaci!

Chorvatsko je zemí mnoha krás

Pokud jste si vybrali právě bývalou Jugoslávii, jistě to bylo i na doporučení vašich známých a přátel. Ubytování v Chorvatsku má výbornou reputaci, Češi si je pochvalují a vědí, že jde o místa, která lze navštívit celoročně. Prostředí, kde se mísí slovanský a italský vliv, má pro své návštěvníky spoustu zajímavostí.  Pětihvězdičková vinná réva a olivy, klasické středomořské podnebí a možnost navštívit místa spojená se zdejší historií, co si ještě více přát? Například v Pule je průměrná celoroční teplota takřka 15 stupňů Celsia. Mírná zima přinese řadu slunečných dnů, zbývá tedy jen prozkoumat aktuální nabídku a zjistit, které hotely na Istrii půjdou do finálního výběru.

Nenechte si ujít ani přístavní Rovinj

Západní pobřeží Istrie, necelých 15 tisíc obyvatel, mořské akvárium, adrenalinový park a nabídka vyhlídkových letů. Přesně to na vás čeká, když se rozhodnete pro hotely v Rovinj. Vzpomenete si na slávu Benátek, která se dodnes odráží v místní architektuře. Romantický scénář při západu slunce nebo nádherné pláže, to jsou další bonusy, které vás čekají na poloostrově plném borových lesů. Pokud vás zaujal tento prosluněný region, podívejte se na hotely a ubytování na hotely.cz. Můžete procestovat celé Chorvatsko, ale podívat se i do jiných míst středomořského světa. Vždyť nejen na cestách platí, že se fantazii meze nekladou, že?

14.11.2022