Valentýnská romantika v lázních je opravdu stylové téma

Chystáte na svátek všech zamilovaných, který je v kalendáři v polovině února? Pravda, ještě nějaký čas zbývá, ale proč nemít ještě dnes po starostech? S milým překvapením k Valentýnu totiž vždy zabodujete! Vydat se se svou drahou polovičkou do lázní, kde si užijete relaxační pobyt s pár pěknými procedurami, může být doslova trefou do černého. Zbývá jen jediné, vybrat si destinaci, která se vám vždycky zamlouvala. Česká lázeňská tradice se píše po staletí, takže rozhodně je nač navazovat. Pokud si potřebujete odpočinout od pracovního shonu, nenechávejte nic na léto. Správný čas je totiž i v zimě!

Nabízí se ničím nerušená relaxace

Pokud vás tato varianta krátké zimní dovolené zaujala, není proč váhat. Lázně jsou připravené, teď si jen vybrat, které vás nejvíc osloví. Valentýnský pobyt v lázních, který nadělíte jako dárek, se může stát něčím skutečně nezapomenutelným. Výhodou je, že lázeňský resort s výbornou pověstí najdeme snad v každém regionu ČR. Tak například, jedničkou v Ústeckém kraji jsou lázně Teplice. Termální prameny, solná jeskyně nebo také uhličitá koupel, stačí si jednoduše vybrat balíček procedur, který vás osloví. Prohlédněte si ve volných chvilkách místní botanickou zahradu, milovníci zvířat pak ocení chomutovskou či ústeckou ZOO. A blízko je také Duchcov, město, kde prožil podzim svého života Giacomo Casanova.

Vydat se můžete také na Trutnovsko

Říkají vám něco Janské Lázně? Jde o další klenot českého lázeňství, který se nachází na Trutnovsku, v samém srdci Krkonoš. Zdejší prameny jsou známé prakticky celé tisíciletí. Jde o malé městečko, které na vás dýchne horskou romantikou. A pokud máte rádi nádherný výhled, lanovka na Černou horu je  připravena. Valentýnský pobyt v lázních si ale můžete užít i na řadě dalších míst. Nabízí se třeba Mariánské Lázně, Karlovy Vary, Luhačovice nebo také Třeboň, která je jasnou jedničkou, pokud vás láká vyzkoušet jihočeské prostředí. Už se těšíte? Nechte si to ještě pár dnů jako překvapení pro drahou polovičku!

 

17.1.2023