S prvotřídními kufry nejen na cestu po evropských velkoměstech

S prvotřídními kufry nejen na cestu po evropských velkoměstech

Kdo má rád cestování, určitě nezapomíná ani na patřičné vybavení. A tím se samozřejmě nemyslí jen fotoaparát nebo dostatečný proviant v záloze, ale také kvalitní zavazadla. U těch sice hraje důležitou úlohu samotný design, ale víceúčelovost a vysoká kvalita jsou až na prvním místě. Ať už cestujete sami, s partnerem, dětmi nebo partou přátel, jistě oceníte pohodlí, které přináší kvalitní modely kufrů a tašek. Budou se vyjímat v letištní hale stejně tak dobře, jako ve výtahu renomovaných hotelových zařízení. Teď už si jen vybrat, jestli chcete poznávat Paříž, Petrohrad, Londýn nebo třeba prosluněný Madrid.

Bohatá nabídka, ze které si vybere snad úplně každý

Když si vybíráte cestovní kufr, máte obvykle jasno, jaké rozměry by zrovna ten váš model měl mít. Existuje totiž hned několik variant, včetně té, kterou si můžete vzít bez problémů na palubu jakéhokoliv leteckého spoje. Na výběr je také mezi látkovým a skořepinovým kufrem, mezi nimiž je určitý rozdíl. Zatímco látkové (respektive textilní) nabídnou praktickou přední kapsičku, velmi snadno se udržují a nabídnou vyšší míru flexibility, skořepina ochrání choulostivější obsah, je nepromokavá a velmi snadno ji poznáte. Výrobci totiž běžně nabízejí široké barevné spektrum, nechybí ani natištěné obrázky nebo vzory.

Pro častější cesty nebo kompletní rodinnou výbavu je zde sada kufrů, tedy dva nebo tři kusy za jednu cenu – různá velikost, různé využití. Eurovíkend strávený cestami po Evropě nebo například také dvoutýdenní služební cesta, v každém případě je třeba zabalit různý počet košil, spodního prádla nebo třeba knížek na ukrácení dlouhé chvíle během cesty. Něco do sebe rozhodně mají i cestovní tašky, které využijete na sportovních soustředěních nebo víkendových kulturních akcích. Fotbalový trénink či sobota a neděle strávená s kamarádkami, odreagování po pracovním stresu zaručeně přijde vhod.

27.3.2019