Plastové obaly jsou efektivní možností logistiky pro velké i malé firmy

Plastové obaly jsou efektivní možností logistiky pro velké i malé firmy

Menší náklady na provoz, ale také lepší možnosti kolem manipulace. Ať už podnikáte v kterémkoliv odvětví na trhu – od elektroniky po recyklaci nebo zpracování textilu – jsou přepravky, kontejnery nebo palety z umělých hmot vhodným řešením pro každý den. Zvláště, když je třeba přeložit velké množství zboží najednou a ve firmě z toho jde všem hlava kolem, takovéto usnadnění práce se přímo nabízí. Nebudete řešit nadbytek obalového materiálu, moderní plast má totiž dlouholetou trvanlivost, je opakovaně použitelný a je velmi lehký. Takže jinak řečeno, hned několik důležitých předností najednou.

Stohovatelné přepravky ušetří spoustu místa navíc

Sklady bohužel nejsou zrovna nafukovací, zvláště pokud zde máte obrovské množství materiálu nebo hotových produktů. Je proto třeba zabezpečit nejen dlouhodobější skladování, ale také rychlou manipulaci a distribuci do dalších hal na paletové vozíky nebo kamiony. Proč ne právě plastové obaly, které do sebe jednoduše zapadnou jako kostky Lega? Poradí si s nimi každý operátor, manipulační vozík či automatizované systémy. Splňují aktuální standardy a nabízí se ve variantách s víkem nebo bez – podle toho, co je zrovna potřeba pro ten či onen druh zboží. K dispozici jsou i uzamykatelné boxy, které ochrání dražší zboží před poškozením, kontaminací nebo třeba neautorizovaným přístupem.

Plastové obaly jsou vyráběny v mnoha barvách a snadno si vyberete i podle velikosti či výšky.

Mezi nejoblíbenější přepravní materiály patří stohovatelné, skládací a zasouvací přepravky, IBC kontejnery, paletové kontejnery, plastové palety nebo přepravní vozíky. Vybírejte vždy od kvalitního výrobce a prodejce, který garantuje vysokou kvalitu svých obalů. Takovéto produkty vám pak vydrží dlouhá léta opakovaného používání, splňují vysoké standardy, odpovídají nárokům automatizovaných systémů, zrychlují manipulaci a odbavování zboží, takže vaše firma bude připomínat kvalitní švýcarské hodinky. A budete si pak moci jen pochvalovat, jak to všechno pěkně jde.

Kompletní sortiment naleznete například na stránkách evropské jedničky www.schoellerallibert.com/cz.

 

10.6.2019