Nosiče lyží a snowboardů jsou nezbytnou výbavou lyžaře

Nosiče lyží a snowboardů

Zasněžené svahy, nekončící zábava, víkend strávený někde na horách znamená prostě skvělý odpočinek. Lyžování s sebou ale také nese nutnost přepravy vybavení, které je relativně rozměrné a těžké. Podceňovat bychom neměli ani bezpečnost, všechny součásti musí být pečlivě ukotvené, aby nedošlo k jejich uvolnění. Nosiče lyží a snowboardů vám umožní převážet zimní vybavení na střeše auta a tím ušetřit spoustu místa uvnitř vozu. Švédská kvalita, se kterou si poradíte, i když nepatříte mezi zručné domácí kutily – instalace bude velmi snadná. Nosiče lyží a snowboardů nabízejí volbu mezi uzamykatelnou a neuzamykatelnou variantou, pevnou konstrukci z hliníku a snadnou montáž. Kromě jiného se myslí i na hůlky a další dodatečné vybavení na sjezdovky. Střešní nosiče bez nutnosti použití příčníků působí už na první pohled velmi elegantně.

Nosiče lyží jsou variantou až pro šest zimních nadšenců

Na zasněžené vrcholky můžete vyrazit i s partou přátel, protože nosiče lyží dnes zvládnou najednou bezpečnou přepravu šesti různých párů. Samozřejmě ale najdete i variantu pro jediný pár, protože odpočinek o samotě perfektně vyčistí hlavu. Lyžařská sezona je poměrně dlouhá a jistě si vyšetříte volný víkend jen pro sebe, že?

Nosiče snowboardů potěší čtveřici nerozlučných kamarádů

Na sjezdovkách v 21. století už nedominují jen lyže, ale do hry se zapojuje i další moderní vybavení. Nosiče snowboardů proto musí jít s dobou a přichystat tak bezpečnou jízdu až pro čtyři milovníky zasněžených plání. Pokud tedy řešíte potíže s přepravou prken na hory, od nynějška už nemusíte! Severský výrobce má jasno, dbá na opravdovou kvalitu a se střešním nosičem si vychutnáte zimu ještě o to víc!

29.11.2019