Příjemné ubytování v Praze aneb vzhůru za historickými památkami!

Příjemné ubytování v Praze aneb vzhůru za historickými památkami!

Kdo by neznal české dějiny, plné pohnutých chvilek a spousty zajímavostí, kvůli nimž rádi jezdí za poznáním a zábavou i mnozí cizinci? Pár dnů strávených v Praze může být hodně příjemných, nudit se rozhodně nebudete – stačí si jen vybrat spolehlivé zázemí, které nabídne dobrou dopravní obslužnost a komfort, na jaký jste zvyklí. Přitom stále půjde o ekonomickou variantu dovolené, díky které se také usměje rodinná kasa.

Blízká restaurace a vynikající dostupnost do centra

Na ubytování v Praze klademe různé požadavky, ale některé věci mají nadšení cestovatelé jistě společné. Dobrá občanská vybavenost a samozřejmě také blízkost autobusových zastávek nebo stanic metra jsou jasnými prioritami. Neztrácet zbytečně čas a rovnou vyrazit za historií, poznáním nebo kulturními akcemi, jimiž je naše hlavní město skutečně proslulé. Bezpečná lokalita, která nabídne příhodné zázemí pro vaše aktivity, ať už se chystáte na pracovní cestu nebo někam, kde načerpáte nové síly. Penzion Praha je pět minut poklidné chůze od stanice metra Skalka, takže se dostanete snadno i na výlety po středočeském regionu, stačí pak jen nasednout na příslušné spoje.

Zázemí je připraveno, a to včetně lůžkovin, ručníků a nočního stolku, večer po výletech na vás také čeká koupelna, kde se trochu osvěžíte. Spolehlivé internetové připojení je tady samozřejmostí, najděte si spoje, kupte si jízdenky, prohlédněte mapy před zítřejší cestou, ať se ve všem dobře orientujete. Na FB rezidence najdete další detaily kolem pobytu, stejně jako řadu fotek, které poskytnou ucelenou představu. Připraveny jsou nejen jednolůžkové pokoje pro sólo cestovatele, ale i dvoulůžková varianta pro partnerské páry nebo přátele a najít se můžete i v dalších variantách. Nemusíte se o nic starat, výměna lůžkovin je zajištěna – jen přijedete a užijete si svůj pobyt…

17.5.2020