Africké Safari slibuje výlet za hranice všedních dnů

Africké Safari slibuje výlet za hranice všedních dnů

Poznat nový kontinent, faunu, kterou jste dosud viděli jen v zoologických zahradách a podívat se, jak tato zvířata žijí ve volné přírodě. Přesně to je lákadlem pro všechny fanoušky safari, bonusem se pak stane i setkání s původními domorodými kmeny křováků. Nezapomenutelné zážitky, netradiční flóra a výlet malým letadlem nebo na člunu, to je jen pár střípků – pokud chcete poskládat celou mozaiku, čeká na vás napínavé dobrodružství napříč světem dnešní Afriky. Necháte se zlákat ke skutečně nevšední dovolené?

Poznejte národní parky a rezervace opravdu zblízka

Dnešní safari v Africe je hodně rozmanité, poznáte deltu řeky Okavango, kde žijí exotická zvířata od krokodýlů až po kočkovité šelmy. Seznámíte se se slony a lvy v přírodních rezervacích Chobe a Linyanti. A v neposlední řadě poznáte Viktoriiny vodopády, kouzelné místo na řece Zambezi, které patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím v exotických oblastech naší planety – zcela právem, neboť samotný pohled na ně takřka až bere dech. Zapomeňte pro jednou na evropský spěch a vychutnejte si Afriku pěkně pomalu a zblízka…

Ubytování ve stanu a prostorná koupelna aneb komfort bude spolehlivě zajištěn. Vyjížďka za zvěří, výlet na člunu nebo túra napříč divočinou, naplánovat se dá vše – přesně na míru přáním, zážitkům, o kterých jste vždycky snili. Máte rádi plameňáky a slony nebo dáte přednost vpravdě majestátním kočkovitým šelmám? Zkrátka něco, co na evropské dovolené jen tak nezažijete, tedy pokud se nevydáte do ZOO – a zde budete ochuzeni o zážitek z bezprostřední blízkosti těchto krásných zvířat, stejně jako o okolní scenérii, pomalu zapadající slunce a další krásy afrického kontinentu. Mimochodem, safari v Botswaně vás zavede i na solné pláně Makgadikgadi, kde můžete obdivovat, co příroda až do dnešních dnů dokázala vytvořit. Tak pořád nespěchejte, vydejte se vstříc přírodě!

19.8.2020