Tvorba webových stránek pro každou firmu nebo živnostníka

Tvorba webových stránek pro každou firmu nebo živnostníka

Být vidět, to je v dnešní době důležité. Nezáleží přitom ani na odvětví, ve kterém podnikáte. Pokud vás klienti přehlédnou, je to zřejmě jen a jen vaše chyba, ale každý přešlap se dá jistě hned napravit. Jak nezapadnout do druhé ligy nebo rovnou okresního přeboru a hrát naopak nejvyšší soutěž? Stačí k tomu mimo jiné dobře zvládnutá internetová prezentace. Díky ní si vás všimnou nejen potenciální klienti z řad mladší i starší generace. Svět online přeci vnímají všichni, mít v něm dobré jméno a moderní styl je dnes naprosto klíčové.

Wordpress je osvědčená klasika nabízející tisíce možností

Začínáte podnikat? Nechcete investovat částky, které se dotýkají hvězd, za profesionální řešení z programátorské dílny? Potom je tvorba webových stránek na Wordpressu efektivní variantou. Jméno vaší firmy budou lidé na internetu hledat a nemít odpovídající prezentaci znamená vzbuzovat nedůvěru a pochybnosti u potencionálních zákazníků. Nezapomínejte, že lidé se rádi dívají na internet i z mobilu, čemuž byste měli své budoucí webovky rozhodně také přizpůsobit. Wordpress má jednu velkou výhodu, nabízí stovky a tisíce různých variací, jednoduše se edituje a jakékoliv dílčí úpravy jsou poměrně nenákladné, nemusíte kvůli nim burcovat specializovanou firmu a platit tisíce korun za každou maličkost. Jde o řešení pro e-shopy, aplikace, jednoduché weby pro prezentaci živnosti, kalkulačky a podobně.

Dejte šanci pražské společnosti AJAS, která nabídne řadu doplňkových služeb. Poradí vám se SEO, PPC reklamami, online marketingem tak, abyste přesně zacílili na sociální skupinu, z níž budou nejčastěji pocházet vaši budoucí klienti. K dispozici jsou pak i další jazykové mutace a volitelné funkce. Jistě budete chtít kontaktní formulář nebo SSL certifikát, tedy mít web patřičně zabezpečený. A kvalitní texty na web, které pomohou s prodejem vašich produktů s služeb? Ty lze také připravit takzvaně na klíč…

5.10.2020