Vyjet za hranice? Ano! Na Djerbu, do Portugalska nebo na Kanárské ostrovy!

Vydejte se na dovolenou!

Přáli jste si jet na dovolenou, ale v létě jste to nestihli? Nejvyšší čas vyrazit právě teď, kdy jsou letiště prázdná, hotely levné a letoviska bez všudypřítomných turistů. Dovolit si tak může každý dovolenou snů v luxusním hotelu na pobřeží a posílit imunitu na období podzimních a zimních respiračních onemocnění a viróz. A kam za slunečními paprsky a výtečnou gastronomií? Na Djerbu, do Portugalska nebo na Kanárské ostrovy!

Djerba láká na prázdné pláže a wellness

Z Prahy na pláži za pár hodin a bez nutnosti PCR testu nebo karantény? Zaleťte si odpočinout na Djerbu, kde je stále slunečno s teplotami okolo 25 °C. Navíc 5hvězdičkové hotely přímo na pobřeží nabízejí veškerý komfort a hygienickou čistotu, ale hlavně luxusní masáže nebo wellness procedury za nízké ceny. Přímé lety jsou z Prahy v rámci organizované turistiky, stačí si tak pouze zajistit pojištění do zahraničí online.

Portugalsko za hubičku

Také Portugalsko umožňuje Čechům cestovat bez nutnosti testu na koronavirus nebo karantény při návratu, přičemž země je z pohledu statistiky bezpečnější než cestovat městskou hromadnou dopravou v českých městech. Proč tedy nevyrazit právě sem, kdy jsou ceny nízké a turistů si váží přátelští Portugalci více než obvykle? Pro jistotu si ale pořiďte cestovní pojištění covid 19, které vám pomůže v případě nesnází spojených s onemocněním Covid-19.

Na Kanáry!

Stálice na podzim a v zimě? Rozhodně Kanárské ostrovy, kde je celoročně jarní počasí! Procházky, sportování, ale také výtečná gastronomie, to jsou lákadla pro dovolenou během této zimy. Španělská pohostinnost je navíc pověstná, proto letos vyzkoušejte místní lahůdky jako jsou vdovské brambory (papas viduas), kanárskou rybí polévku (caldo de pescado) nebo králíka v pikantní rajčatové omáčce (conejo en salmorejo).

24.10.2020