Wellness pobyty v romantickém prostředí moravského jihu

Wellness pobyty v blízkosti zámku Lednice (Česká republika)

Vydat se za odpočinkem, ale také památkami, které opravdu jen tak někde nemají. Přímým potvrzením je čestné členství v organizaci UNESCO. Lednice a její okolí aneb malebný kraj, do nějž se zamilujete na první pohled? Bezesporu ano, protože úrodná nížina plná vinic a slunce je zkrátka jednou z mnoha příkladů světské nádhery. Relaxovat nemusíte vždycky jen u moře nebo v exotických destinacích, pojďte dát také šanci domácím místům. Jistě ji nezklamou!

Příjemné chvíle v místech vytvářených Lichtenštejny

Mocný šlechtický rod se zasloužil o rozkvět jižní Moravy, Lednicko-Valtický areál je se všemi svými zajímavostmi a nevšednostmi dílem 19. století a je to právě tudorovská gotika, ve kterou zámek přešel v době knížete Aloise II. Wellness Lednicko-Valticko a Podyjí vás tak zavede do historického regionu, kde si užijete zajímavý prodloužený víkend v sauně, obklopeni bylinkovou vůní nebo na masáži. Po namáhavém období v pracovním procesu je přeci nutné naladit tělo i duši.

Wellness Lednice přináší několik atraktivních variant pobytu, kde si navolíte podle svého gusta či přímo doporučení lékaře léčebné procedury. Připravena je nejen infrasauna, ale i bazén s mořskou vodou, stejně jako příjemné prostředí okolních měst. Navštivte Lednici, Mikulov, ale také místa jako Janův hrad nebo maurský Minaret. Nabízí se také Břeclav, Znojmo a další města moravského jihu, kde si dopřejete nejen ochutnávku tekuté révy.

Osvěžení pro tělo a příliv nové energie

Pokud si domluvíte wellness pobyt, čeká na vás polopenze nebo plná penze, dvě nebo tři noci v útulném prostředí hotelů a také několik léčebných procedur. Tedy ideální kombinace pro podzimní nebo zimní dovolenou, když doslova potřebujeme nabrat čerstvé síly a zlepšit imunitu. Wellness je totiž balzámem a kdo jej jednou vyzkoušel, ten neodolá. Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

25.11.2020