Advokátní kancelář v Praze nabízí široké spektrum služeb

Advokátní kancelář v Praze

Vyhotovení smluv k prodeji nemovitosti, zastupování ve věcech práva, vyřešení složitých daňových povinností. Advokát vás může zastupovat v mnoha různých životních situacích a jeho pomoc dokáže přinést očekávaný efekt, poradit si s účetnictvím, nabídnout komplexní řešení. Renomovaná kancelář zná i obchodní právo, sestaví kupní smlouvu v souladu s platnou legislativou nabídne odpověď ve věci sporu dodavatele a klienta. A to je samozřejmě jen špička ledovce, neboť advokáti mají obvykle velmi široký obor působnosti.

Rozvod a přestupek aneb odborník na trestní právo

Co potřebujete vědět, když se schyluje k rozvodu, a na co se připravit, pokud jde o vypořádání majetkových poměrů nebo svěření dětí do péče? Odpověď na tuto složitou a často i hodně nepříjemnou otázku pomůže najít advokátní kancelář Praha a vězte, že existují i řešení pro značně problematickou životní situaci – důležité je jediné. Ozvat se těm, kteří mají s podobnými věcmi již dlouholetou praxi a zkušenosti.

Jak na daně? Podobnou otázku si jistě pokládá každý OSVČ, protože hrozba kontroly a pozdějšího postihu od příslušných úřadů je tu prakticky neustále. Vést daňovou evidenci je z pohledu laika velmi složité, ale odborníci si s podobnou problematikou velmi dobře rozumí, řeší ji totiž ve své praxi denně. Slevy na dani nebo další úlevy, vypracování daňového přiznání, pečlivá evidence, se kterou nebudou žádné další starosti. Ale také například mzdová agenda pro vaši firmu. Advokát Praha je vám plně k službám!

Komplexní právní služby v celé ČR

Zastoupení ve věcech práva, ale také mnoho dalšího. Advokátní kancelář Praha nabídne právní služby pro kohokoliv v ČR nebo na Slovensku, kdo potřebuje pomocnou ruku. Od pracovního a rodinného práva až po správní nebo trestní problematiku, věcné jednání, ale také rodinná tradice už od devatenáctého věku. Pečlivá práce, která přináší výsledky, transparentní přístup pro každého klienta…

15.12.2020