Strávit dovolenou u Jadranu, to je zavedená česká klasika

Zadar (Chorvatsko)

Každý rok se do těchto míst vydávají statisíce Čechů. Důvodů k tomu mají opravdu hodně, od azurových vln až po na první pohled nekonečné pláže. Blízký jazyk, kultura, ale také dobrá dostupnost, ať už vyrážíte s cestovkou nebo autem po vlastní ose. Chorvatsko je oblíbené i u rakouských, německých či slovenských turistů a vůbec se tomu nemůžeme divit! Nejde jen o dopravu, ale i o to, kde se ubytovat. Naštěstí je k dispozici spoustu možností, a to ať chcete vyrazit na Istrii nebo spíše poznávat jižněji položenou Dalmácii.

Vydejte se k moři s rozumnou cenovkou

Dovolená může být různá, ale ubytování Chorvatsko je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí mít dobrý poměr cena versus výkon. Můžete si vybírat z desítek oblíbených destinací, mezi nimiž nechybí historická Pula, prosluněný Zadar nebo i Makarska, kterou mají ve velké oblibě hlavně turisté z českých zemí. Apartmány Chorvatsko znamenají pohodlí bez kompromisů, vyhledejte si ideální destinaci, zjistěte, jak daleko to budete mít na pláž nebo do města, a pak už stačí jen provést krátkou rezervaci. Zahrada pro děti, vlastní kuchyně nebo naopak dokonce soukromá pláž? Stačí upřesnit vyhledávání a brzy najdete místo, které vám přímo učaruje. Hitem sezony jsou rekreační domy, ale v základní nabídce nechybí ani klasické hotely nebo penziony.

Chcete navštívit jedno z velkých dalmatských center? Potom je ubytování Zadar dobrým výchozím bodem pro další plánování. Více než dvě stovky zajímavých možností poblíž města, které je známé už od antických dob a odkud to nebudete mít daleko třeba na proslulá Plitvická jezera nebo do národního parku Krka. Na své si přijdou i milovníci historie, kterou reprezentují římské fórum společně s kostelem svatého Donáta z devátého věku. Když vybíráte letní rekreaci a rozmýšlíte si různé varianty, jistě vám přijdou vhod hotely a ubytování na hotely.cz!

20.8.2021