Zimní pobyty v Česku si báječně užije celá rodina

Vyrazit za sněhovou nadílkou a pověstným klidem, který je pravým opakem ruchu velkoměsta a šedivé každodennosti, při které neustále spěcháme a nemůžeme se ani trochu ohlédnout. I tak může vypadat zimní dovolená, při níž si užijete české hory. Stačí si jen vybrat destinaci, možností se nabízí v našich podmínkách celá řada a vybere si tedy naprosto každý cestovatel. Pro příjemné chvilky plné zimních sportů tedy nemusíte vždycky za hranice. Radost, odpočinek, lyžování, to jsou synonyma pro pobyty na našich horách. Nuda zaručeně nehrozí, naopak, nabízí se nevšední zážitky, kdy bude příroda všude kolem vás.

Pár dnů volna vám jistě jen prospěje

Ochutnat něco zaručeně nevšedního? Ubytování v Jeseníkách má připraven pestrý výběr nejen pro ty, co jsou rádi na sjezdovkách, ale nabídne hodně i těm, kdo si s oblibou užívají třeba i vysokohorskou turistiku. Nachystány jsou zimní pobyty, kde v barevných balíčcích nechybí různé wellness procedury, relaxační bazény nebo spoustu sněhu na sjezdovkách. Co takhle masáž nebo procházka lázeňskými městy se zajímavou historií? Život se musí vychutnávat plnými doušky, jak by řekl klasik, že?

Pokud máte opravdu rádi hory a vše, co k nim patří, je dobrým tipem třeba zimní dovolená v Jeseníkách. Vyberete si Velké Losiny, Karlovu Studánku, Malou Morávku, Lipová-lázně nebo Ludvíkov? Nabízí se i Zlaté Hory nebo oblíbené Králíky. Když se řekne Jeseníky, určitě se vám vybaví také Praděd, Červenohorské sedlo nebo Ramzová, vrcholky, které jsou populární nejen během zimní sezony, ale také v letních měsících. Pestrá fauna a flóra, ale i dlouhé túry, při nichž si vyčistíte hlavu, to vše na vás čeká na pomezí Čech a Polska. Pokud plánujete dovolenou, vyplatí se podívat na ubytování na hotel.cz, kde jsou připraveny nabídky pro jednotlivce, mladé páry i rodiny. Jistě, dobře bavit se budou i děti, které alespoň poznají přírodní krásy.

9.3.2022