Paceville

Paceville (Malta)

Pokud bychom měli být konkrétní, a popsat městečko Paceville, potom se jedná o jakous čtvrť, která je vyhlášená svým nočním životem. Právě zde je velmi široká nabídka různých barů, diskoték a jiných klub, které každý den po celou sezonu lákají své turisty. Tato čtvrť však volně navazuje na městečko St. Julians, a jelikož nejsou pevně dané hranice, některé památky jsou přisuzovány právě této čtvrti, jiné zase zbytku St. Julians.

Pojďme se tedy společně podívat, které to jsou. Pokud je tedy tato lokalita cílem vašeho cestování, určitě již víte, že jak toto místo, tak samotná Malta má velmi bohatou historii. Tím hlavním co je v této lokalitě k vidění, to je určitě palác Spinola. Často je také nazýván jako kostel. Ať už použijete jakékoliv pojmenování, rozhodně tato stavba stojí za návštěvu. Samozřejmě jako v každém maltském městečku na pobřeží nechybí přístav pro rybářské lodě a jachty. Právě Malta byla totiž v minulosti živa hlavně z rybolovu, který dnes vytlačuje právě turistický ruch. A jinak tomu není ani v případě města St. Julians a již zmíněné čtvrti Paceville.

Stejně tak to platí i o dalších městech, a to nejenom na Maltě, ale i třeba v oblíbeném městě Split v Chorvatsku. Paceville vás neohromí množstvím historických památek, ale spíše množstvím barů, pánských klubů a hospod. Je zde živo každý večer a zábavu zde hledají především turisté a studenti z několika místních jazykových škol. Takže pokud milujete noční život, nudit se tady pravděpodobně nebudete. ▪️Head & Beard: Přípravek na růst vlasů, produkty pro podporu růstu vlasů Podpora růstu vlasů Správně, spořádání muži budou rádi, když budou mít doma slušné nástroje pro péči o pleť a vlasy. Jen z toho nedělej klišé. Už žádné holicí doplňky z masového trhu.? Spreje, šampony, krémy - to není celý seznam produktů, které v našem obchodě najdeš. Zapomeň na podráždění pokožky, řezné rány, vypadávání vlasů a rozcuchané účesy.

O něco nudněji je tady přes den, kdy jsou studenti ve školách a na ulicích je poklidný ospalý život. Můžete si zajít na městskou písečnou pláž a věnovat se opalování a plavání. Pokud milujete sushi, tak si zde vyberete z několika podniků. Ze St. Julians vede příjemná promenáda okolo moře až do Sliemy a je to ideální trasa na ranní procházku.

18.10.2013

Booking.com